Arıza Tesbit Hizmeti

Arıza Tesbit

Arıza Tesbitinin önemi

Doktorunuzun yıllık kontrolleri sizi sağlıklı tutar, değil mi? Aynı şey arabanız için de geçerlidir; düzenli teşhis testleri, aracınızdaki sorunları pahalı onarımlar gerektirmeden veya daha kötüsü bir arıza sonrasında sizi yol kenarında mahsur bırakmadan önce tespit edebilir. Birçok kişi arıza tespit testlerinin yalnızca kontrol motoru ışığı yandığında gerekli olduğunu düşünse de, araç bakımında proaktif bir yaklaşım benimsemenin birçok faydası vardır.

On yıllar boyunca otomotiv sektöründeki tüm teknolojik gelişmeler arasında hem tüketiciler hem de otomobil teknisyenleri için en faydalı olanlardan biri otomobilin bileşenlerinin bilgisayarlaştırılması olmuştur. Özel yazılımlar kullanan araç teşhis araçları, dahili işlemciler, mikroçipler ve sensörler sayesinde bir aracın motorundaki veya başka yerlerindeki sorunlu alanları hızlı ve doğru bir şekilde işaret eder.

0312-427 07 07

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

Kalifiye ekip

Kalifiyeli ekibimiz toplamda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

süper Performans

Aracınızı ellerimize her teslim ettiğinizde, şaşırtıcı sonuçlardan başka bir şey alamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Aracınızı tekrar çalışır hale getirmek için sizlere çok uçuk fiyatlar vermeyeceğiz. Ücretlerimiz çok makul.

hizmetlerimiz

Araç teşhis testlerinin ortaya çıkmasından önce, özellikle araç sahiplerinin araçlarını yalnızca bir arıza veya başka bir ciddi arıza sonrasında tamirciye götürdükleri düşünüldüğünde, sorunların tespit edilmesi zaman alıcı ve pahalıydı. Artık bilgisayarlı araç bileşenleri sorunları arızaya neden olmadan çok önce tespit edebiliyor.

Teşhis araçları ayrıca otomobilin bilgisayar sistemini üretici bildirimleri ve otomobilin geçmişi hakkında kayıtlı bilgiler açısından kontrol ederek teknisyenlere mümkün olan en iyi onarımı gerçekleştirebilmeleri için eksiksiz bir resim sunar.

Sorunun Tespit Edilmesi

Ünak otomotiv’de, uzman teşhis testlerine ek olarak, hizalama, frenler, smog muayeneleri, yağ değişimleri, komple motor onarımı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli hizmetler ve onarımlar da sunuyoruz.

Deneyimli teknisyenlerimizin becerilerine o kadar güveniyoruz ki, hizmetlerimiz için ülke çapında 1 yıl veya 19.000 km garanti sunuyoruz.

sertifikalı servis

iç anadolu bölgesindeki en iyi oto tamir bakım merkezlerinden birisi

Müşteri yorumlarına göre – 250 ‘den fazla yorum ve değerlendirme.