ünak otomotiv 20 yıllık tecrübe ile hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Biz kimiz ?

Ünak Otomotiv; binek ve ticari araçlarınızın periyodik bakım, tamirat, kaporta boya,lastik ve lastik park, 3D rot balans ve jant düzeltme, aksesuar ve cam&kaput filmi, detaylı temizlik boya koruma hizmetleri olarak sizlere daha uygun ve kaliteli hizmeti sağlamak adına 2019 yılında bu sektörde edinilen 20 yılın birikimi ile kurulmuştur.

Ünak Otomotiv, Ankara ve çevre illerde yaşayanlara en kaliteli oto tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Sadece otomotiv endüstrisindeki en yeni teşhis araçlarını ve ekipmanlarını kullanan yetenekli ve ASE sertifikalı teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahibiz. Teknisyenlerimizin mümkün olan en yüksek kalitede hizmet sunmak için sürekli eğitim aldığı bir Castrol Oto servis bakım merkeziyiz. Aracınızı onarım veya bakım hizmeti için bize getirdiğinizde, aracınıza saygı ve haysiyetle davranacağız. Gereksiz masraflarla sizi rahatsız etmeyeceğiz.

 

Şanzıman onarımından yağ değişimine kadar tüm oto onarım ihtiyaçlarınız için buradayız! Mağazamız, profesyonel bir müşteri hizmeti sunan tam hizmetli bir oto onarım tesisidir.

Lütfen uğrayın ve tüm araç bakım ihtiyaçlarınızla ilgilenmemize izin verin. Yardım etmek için buradayız!

SERTİFİKALI TEKNİSYENLERDEN OLUŞAN EKİP

Biz araba insanlarıyız. Bu, arabanızı önemsediğiniz anlamına gelir, biz de öyle. Sertifikalı teknisyenlerden oluşan ekibimiz, sektördeki en iyi uygulamaları almanızı sağlayacaktır. Gelin ve kendiniz görün. Aracınızı bakım veya onarım için bize getirdiğinizde, saygı ve haysiyetle davranacağız. Gereksiz masraflarla sizi endişelendirmeyeceğiz.

Kaliteli

neden bizi seçmelisiniz

Ünak Otomotiv olarak aracınızın sizi A noktasından B noktasına götüren bir araçtan daha fazlası olduğunu biliyoruz, o sizin özgürlüğünüzdür. Aracınız işe gidip gelmek, market alışverişi yapmak ve çocukları okuldan almak gibi temel günlük aktiviteleri tamamlamanızı sağlar. Ona bağımlısınız, bu nedenle aracınızın kaliteli onarım ve servis hizmeti alması önemlidir. Aracınızı Ünak Otomotiv’e getirdiğinizde, özgürlüğünüzü ve içinizin rahat olmasını sağlamak için aracınızın sorunsuz bir şekilde yola çıkmasını sağlıyoruz.

20,000+

Memnun Müşterilerimiz

20+

Yılların Tecrübesi

20,000+

Tamamlanmış Onarımlar

Yılların Tecrübesi

Ankara’da 20 yılı aşkın süredir araç bakım onarım servis işindeyiz ve müşterilerinize tekrar tekrar kabul edilebilir hizmetler sunmadığınız sürece piyasada bu kadar uzun süre kalamaz zordur. Uzman ekip arkadaşlarımız size yüksek kaliteli ve yılların tecrübesi ile onarımlarınızı en iyi şekilde yaparak hizmetlerini sunacaktır.

İhtiyacınız olduğunda uzman hizmet. Zamanında yanınızda olacağız. Aracınızı çeker, tamir eder ve sizi tekrar yola çıkarırız. Bu size verdiğimiz garantidir.