Fren Onarım ve Servis Hizmetleri

Fren Sistemi

Fren Onarımının Önemi

Tüm araç marka ve modellerinde birinci sınıf fren onarımı ve servisi sunuyoruz. Deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, aracınızın fren sisteminin uygun şekilde servis ve bakımının yapılmasını sağlamak için yalnızca en son teknoloji ürünü teşhis ekipmanlarını kullanır. Sizi ücretsiz fren hidroliği ve fren sistemi muayenesi için oto tamir atölyemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz, böylece ülke çapında uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verirseniz aracınızın durumu hakkında endişelenmeyebilirsiniz.

Yetenekli teknisyenlerimiz kaliperler, balatalar ve pabuçlar, donanım ve rotorlar dahil olmak üzere aracınızın fren sisteminin tüm ana bileşenlerini inceleyecek ve ne tür servislerin yapılması gerektiğini size söyleyecektir. Ayrıca, müşterilerimize her zaman yapılması gereken tüm onarım ve hizmetlerin yazılı bir tahminini sunuyoruz. Siz bunu okuyup onayladıktan sonra, ancak o zaman aracınız üzerinde herhangi bir çalışma yapmaya başlayacağız.

0312-427 07 07

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

Kalifiye ekip

Kalifiyeli ekibimiz toplamda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

süper Performans

Aracınızı ellerimize her teslim ettiğinizde, şaşırtıcı sonuçlardan başka bir şey alamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Aracınızı tekrar çalışır hale getirmek için sizlere çok uçuk fiyatlar vermeyeceğiz. Ücretlerimiz çok makul.

hizmetlerimiz

Aracınızın frenlerine güveniyor musunuz? Frenlerinizin mevcut durumuyla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, en iyisi oto tamir atölyemizi aramak veya ziyaret etmektir.

Arızalı fren sisteminin yaygın belirtileri arasında pedala bastığınızda frenlerin çektiği hissi, fren pedalında titreşim hissi, gıcırdama sesi veya fren tozuyla kaplanmış tekerlekler yer alır.

Oto tamir atölyemiz fren onarımı ve servisi konusunda uzmanlaşmıştır. Çok çeşitli fren sorunlarını verimli ve hızlı bir şekilde teşhis edebilir ve onarabiliriz.

Sorunun Tespit Edilmesi

Birçok otomotiv uzmanı yılda en az bir kez veya her 19.000 km de bir fren sistemi muayenesinden geçmenizi önermektedir.

Sertifikalı teknisyenlerimiz kampanalar, balatalar, rotorlar, pabuçlar ve balatalar dahil olmak üzere aracınızın fren sisteminin tüm ana bileşenlerini inceleyecek ve sistemin mevcut durumu hakkında size bir değerlendirme sunacaktır.

Bu incelemeye dayanarak aracınızın performansını korumak ve iyileştirmek için değişimler veya onarımlar önereceğiz.

Sertifikalı servis

iç anadolu bölgesindeki en iyi oto tamir bakım merkezlerinden birisi

Müşteri yorumlarına göre – 250 ‘den fazla yorum ve değerlendirme.