lastik & jant servisi

Lastik & Jant

Tekerlek Ayarı ve Lastik Montajı

Tekerlek hizalama hizmeti çok önemlidir çünkü lastiklerinizin ömrünü uzatabilir. En küçük bir hizalama sorunu bile lastiklerin dengesiz aşınmasına neden olabilir. Tekerlekleriniz düzgün bir şekilde hizalandığında, lastik aşınmasından, yakıttan ve nihayetinde paradan tasarruf ederek sorunsuz bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Lastik satın alma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bize ulaşın! İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun yeni lastikleri aldığınızdan emin olmak için satın almadan önce lastik özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırmanıza yardımcı olabiliriz.

0312-427 07 07

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

Kalifiye ekip

Kalifiyeli ekibimiz toplamda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

süper Performans

Aracınızı ellerimize her teslim ettiğinizde, şaşırtıcı sonuçlardan başka bir şey alamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Aracınızı tekrar çalışır hale getirmek için sizlere çok uçuk fiyatlar vermeyeceğiz. Ücretlerimiz çok makul.

Lastik
Balans ayarı

Lastik Balansı, aracınızın temel güvenliğini artırmak ve lastiklerinizin ömrünü uzatmak için önemlidir. Oto tamir atölyemizdeki sertifikalı teknisyenler, tüm lastik balans ayarı ve lastik servisi ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için buradalar.

Lastik balans ayarı, aracınızın lastiklerini her değiştirdiğinizde yapılır. Lastikler yol sorunlarına ve sürüş uygulamalarına bağlı olarak aşındığından, ilk 2.000-3.000 km kullanımdan sonra düzensiz aşınma görülebilir. Lastiklerinizin balansını her 5.000 – 6.000 kmde bir kontrol etmeniz önemlidir. Sertifikalı teknisyenlerimiz, kilometre ve aşınmaya bağlı olarak lastiklerinizin balans ayarının ve rotasyonunun yapılması gerekip gerekmediğini belirlemede yardımcı olabilir.

Lastik Rotasyonu & kontrol

Aracınızın ağırlığı dört köşeye eşit olarak dağıtılmamıştır. Eğer 4 lastiği de olduğu gibi bırakırsanız, bazı lastikler diğerlerinden daha hızlı aşınacaktır. Lastik rotasyonunun lastiklerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamanın önemli bir parçası olduğunu biliyoruz. Lastik rotasyon işlemi, lastiklerinizin önden arkaya hareket ettirilmesi, aracınızın bir tarafından diğer tarafına hareket ettirilmesi veya her ikisinin kombinasyonundan oluşur.

Lastiklerin, lastiğe girmiş olabilecek taş, çivi veya diğer keskin nesneler gibi hasarlara karşı düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca, yoldaki tehlikelerle temas sonucu oluşabilecek çıkıntılar, yırtıklar veya kesikler açısından da kontrol edilmeleri gerekir. Lastiklerinizin durumu hakkında şüpheleriniz varsa, en iyisi onları teknisyenlerimiz tarafından kontrol ettirmektir. Oto tamir atölyemiz birinci sınıf lastik kontrol hizmetleri sunmasıyla tanınır.

sertifikalı servis

iç anadolu bölgesindeki en iyi oto tamir bakım merkezlerinden birisi

Müşteri yorumlarına göre – 250 ‘den fazla yorum ve değerlendirme.