Motor servisi

Motor

Motor Arıza Tespitinin Önemi

Arabanızın  olması gerektiği gibi çalışmadığından şüpheleniyorsanız, aracınızın içindeki bilgisayardan her şeyi öğrenme şansınız yüksektir. Pek çok insan araçlarının motor kontrol lambasına pek dikkat etmez ve hatta bazıları onu devre dışı bırakır.

Bu hatanın eninde sonunda kendilerine pahalıya mal olacağını pek bilmezler, çünkü bir sorunun ilk aşamalarında uyarı işaretlerine dikkat etmemek aracınızın tamamen kapanmasına neden olur. Bu nedenle, bir uyarı ışığı görür görmez oto tamir atölyemizle iletişime geçmekten çekinmemelisiniz. Sertifikalı teknisyenlerimiz sorunu teşhis edecek ve uygun çözümü sunacaktır.

0312-427 07 07

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan veya ücretsiz randevu almaktan çekinmeyin.

Kalifiye ekip

Kalifiyeli ekibimiz toplamda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

süper Performans

Aracınızı ellerimize her teslim ettiğinizde, şaşırtıcı sonuçlardan başka bir şey alamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Aracınızı tekrar çalışır hale getirmek için sizlere çok uçuk fiyatlar vermeyeceğiz. Ücretlerimiz çok makul.

hizmetlerimiz

Motor arıza tespiti ve onarımı için son teknoloji ürünü tarama aleti ekipmanı kullanıyoruz. Sorunu teşhis ettikten sonra, ne tür onarımların yapılması gerektiğine dikkatle karar vereceğiz. Bundan sonra teknisyenlerimiz bu bilgileri sizinle tartışacak ve yapılması gereken onarımların toplam maliyetini size söyleyecektir.

Onarım sürecinin her adımında teknisyenlerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle, aracınız için motor arıza tespiti ve onarımına ihtiyacınız varsa, lütfen oto tamir atölyemizi arayın veya çevrimiçi bir randevu alın.

sorunun tesbit edilmesi

Aracınızın panelindeki küçük motor simgesini gördüğünüzde panik yapmayın! Çoğu durumda, kritik olmayan ve acil olmayan bir sorun için sizi uyarır. Bununla birlikte, ileride daha ciddi bir soruna yol açabileceğinden göz ardı etmemeniz tavsiye edilir.

Kontrol motoru ışığınız yanıyorsa, oto tamir atölyemizi arayın ve sorunla ilgilenelim. Günümüz motorlarının karmaşıklığı nedeniyle, sorunun deneyimli ve yetenekli bir teknisyen tarafından teşhis edilmesi gerekir.

sertifikalı servis

iç anadolu bölgesindeki en iyi oto tamir bakım merkezlerinden birisi

Müşteri yorumlarına göre – 250 ‘den fazla yorum ve değerlendirme.