Şanzıman Onarım ve Servis Hizmetleri

Şanzıman Tamiri

Şanzıman Onarımının Önemi

Arabanızın olması gerektiği gibi çalışmadığından şüpheleniyorsanız, aracınızın içindeki bilgisayardan her şeyi öğrenme şansınız yüksektir. Pek çok insan araçlarının motor kontrol lambasına pek dikkat etmez ve hatta bazıları onu devre dışı bırakır.

Bu hatanın eninde sonunda kendilerine pahalıya mal olacağını pek bilmezler, çünkü bir sorunun ilk aşamalarında uyarı işaretlerine dikkat etmemek aracınızın tamamen kapanmasına neden olur. Bu nedenle, bir uyarı ışığı görür görmez oto tamir atölyemizle iletişime geçmekten çekinmemelisiniz. Sertifikalı teknisyenlerimiz sorunu teşhis edecek ve uygun çözümü sunacaktır.

0312-427 07 07

Herhangi bir sorunuz varsa, bizi aramaktan çekinmeyin veya randevu alın.

Kalifiye ekip

Kalifiyeli ekibimiz toplamda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

süper Performans

Aracınızı ellerimize her teslim ettiğinizde, şaşırtıcı sonuçlardan başka bir şey alamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlandırma

Aracınızı tekrar çalışır hale getirmek için sizlere çok uçuk fiyatlar vermeyeceğiz. Ücretlerimiz çok makul.

hizmetlerimiz

Yağ değişimi, aracınızın yolda kalmasını sağlayan en önemli hizmetlerden biridir. Aracınızın bakımı için yapabileceğiniz en hızlı ve en kolay hizmetlerden biri yağ değişimidir.

Yerel oto tamir atölyemizde siz değerli müşterilerimiz için sayısız yağ değişimi gerçekleştirdik. Düzenli olarak yapılan yağ değişimleri, motorunuzun çalışabilmesi için kirli yağ ile fazla mesai yapmak zorunda kalmamasını sağlar.

sorunun tesbit edilmesi

Her üreticinin yağ değişiminizi ne sıklıkta ve hangi kilometrede yaptırmanız gerektiğine dair farklı önerileri vardır. Aracınızın üreticisinin önerdiği tam kilometreyi öğrenmek için kullanım kılavuzunuzu kontrol edin ve yağ değişimini yaptırmadan bu kilometrenin geçmesine izin vermeyin.

Yağ değişimini ihmal etmek motorunuzda strese ve gereksiz aşınmaya yol açarak zamanından önce durmasına neden olabilir. Yağın düzenli olarak değiştirilmemesinin bir sonucu olarak tüm motorun değiştirilmesi çok maliyetli bir onarımdır.

sertifikalı servis

iç anadolu bölgesindeki en iyi oto tamir bakım merkezlerinden birisi

Müşteri yorumlarına göre – 250 ‘den fazla yorum ve değerlendirme.